Psychičtí upíři

11. září 2012 v 19:45 | heptagram |  Upíři
Psychičtí upíři jsou mezi námi běžně rozšíření. Jsou to obyčejní lidé, kteří z vás sají energii jen svou přítomností. Cítíte se poté unavení, nevrlý, a tak nějak prázdně. Mnozí to dělají nevědomě, což je většina. Může to být vaše kamarádka/váš kamarád, soused, vysávat vás může i neznámí člověk v mhd.

U kamarádů a příbuzných mám zkušenost, že na vás začne přenášet své problémi. Nemyslím tím, když zavámi on nebo ona přijde s tím a oním problémem a vy o tom hovoříte spolu. Mám na mysli člověka, který přijde vyříká se z problémů vy mu nasloucháte politujete ho pokýváte a sotva skončí s jedním problémem, začne hovořit o dalším takže, když odchází je v pohodě a vy na prášky neschopní dělat jakoukoli činnost psychicky i fyzicky vyčerpaní. Pak se to opakuje a hovor se jen zřítka stáčí jinam hlavně vás se nějak vyhýbá. Povětšinou je vám blbý ho jí odbít a tak si zvás udělá bufet. Doporučuji si udělat upřímnou chvilku a říct jí jemu tohle narovinu buď to pochopí nebo ne. Pokud bude mít zájem stim přestat navrhněte jí jemu brát energii z vesmíru. Nebo jí psychicky podpořte v odvykání si.

Je to něco děsnýho a energetický upír potkaný náhodou v mhd nebo kdekoliv jinde je pouze slabý odvar. Poznáte to podle pocitu budete slábnout myšlenky se budou líně vlíct... doporučuju vystoupit a dát se na ústup nebo si vytvořit magickou ochranu. Pokud se budete cítit vysátí doplňte se z vesmíru je nekonečnej.

Nejhorší je pokud narazíte na člověka, který vysává takto lidi vědomě, opět dejte na insting a pokud na něj narazíte doporučuju, co nejrychleji zmizet a udělat si ochranu. Může vás vysávat i na dálku pokud si vás zafixuje v hlavě jako dobrou stravu. Budete se cítit unavení a takový ten nepříjenmý pocit může vám být mdlo, nebudou vám na to zabírat léky, a to vás začne psychicky vysilovat, můžou přicházet deprese a ty stavy výše popsané. Doporučuju si zameditovat a udělat si pořádnou ochranu oddělit ho od vás. A čerpat energii z vesmíru, aby jste si místa odkud je ukradená zaplnili jinak přijde nemoc.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lady Rovena Lady Rovena | E-mail | Web | 18. září 2012 v 22:29 | Reagovat

Jak už jsem psala v komentu ke článku o upírech, tak s tímto druhem upíra jsem se seznámila. Musím říct, že jediná obrana před tímto stvořením je "odstřihnout" se od něho.

2 Sylwina Sylwina | E-mail | Web | 19. září 2012 v 17:27 | Reagovat

Jo jak říkáš když se "přisaje" tak odstřihnout

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama