Na co si dát bacha při práci s různými etnykami.

28. září 2012 v 12:54 | heptagram |  Magické bytosti
Hodně lidí by rádo využilo služby s démony a bytostí z nízkých sfér na různém stupni vývoje.


Znáte příběh doktora Fausta, werichovo Až opadá listí z dubu a nespočet pohádek. Ač pokaždý to je jiný příběh má společné znaky- hlavní postava se ocitá v zoufalé situaci nebo chce to čeho za normálních okolností nedosáhne ani kdyby se na hlavu stavěla. Objevuje se mužíček v mysliveckém a nabízí mu pomoc, když tady podepíše krví smlouvu. Postava na toto jednání přistupuje podepisuje. Vše se začíná skvěle dařit popřípadě dostane od čerta nějaké věci. Dosáhne vytouženého cíle a hle úmluva se chýlý ke konci a postava se z toho úpisu snaží vykroutit a zvrátit osud. Obvykle čerta nějakým způsobem vypeče.


Asi tak nějak to bude probíhat s tim rozdílem, že se ze slibu jen tak nevykroutíte ani nevyvlečete. U těchto bytostí se nemůžete zcela spolehnout na čestnost. A nic neni za darmo, jak se říká ani kuře za darmo nehrabe.


Budete tedy muset zaplatit utvořit dohodu. Obvykle po vás bude chtít démon, aby jste mu připadli po smrti a pracovali pro něj. Nebo po vás bude chtít energii. Doporučuju než něco okývete se zamyslet a dostat zněj co znamenají věci, kterým nerozumíte, protože jak to tak bývá jsou podstatné.


Dále jsem zaznamenala že mnoho z vás by chtělo potkat jednorožce, draky, baziliška, kentaury...je toho dost.


Dovolím si vás upozornit že hledat tyto bytosti je nebezpečné už proto, že mají ohromnou energii. Nemají v úmyslu vám ubližovat, ale objevují se ve chvílích, kdy oni uznají za vhodné.


Je to nějaký ten rok zpátky, kdy jsem chodila do nějaké sedmé třídy a nacházela jsem nepochopení a přála si být stejná jako ostatní. Za léta ve mě vyrostla materialistická část dá li se to tak nazvat, pěstovaná a posilovaná okolním míněním. Na jednu stranu jsem nesouhlasila na tu druhou mi hlásek v hlavě říkal a jestli že to je tak proč to okolí ignoruje.


Vidim normálně jemnohmotný bytosti no a vtom se To objevilo obrovská tlama plná zubů šupinaté tělo a ty oči. Ten tvor byl energeticky tak intenzivní, vpil se mi do očí byla jsem chvíli mimo jakože úplně mimo a pak se všechno tak zrychlolo to materiální já z většiny umřelo a začalo ho nahrazovat nové já asi rok jsem se dostávala do různých situací a byla nucená pracovat na sobě. Zhroutil se mi svět, který jsem budovala a byla jsem nucená vše začít od znova.


Tak si představte co se stane když tohoto tvora vyhledáte a všichni ostatní mají podobné účinky v mnoha aspektech života. Nechte tedy na nich, kdy vás navštíví.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama