Magie na šachovnici

25. září 2012 v 19:28 | heptagram |  Magie na šachovnici
Než tu začnete hledat šachové fígle, tak tu žádné nejsou. Šachy hraju mizerně, ale napadlo mě ještě jiné využití a to v magii. Párkrát jsem to použila a dostavil se výsledek. Podotýkam že figurky budou představovat co budete chtít. tohle je mé rozdělení a přiřazení vlastností vy ho buď přijměte a nebo si vymyslete, vytvořte vlastní. Dále k tomu budete potřebovat nějaké doplňky jako kameny, byliny, stromy... co máte doma.

Dovolila jsem si figurkám přidělit vlastnosti. Jednu barvu si zvolte za svou a figurky budou značit vaše postoje opačná barva bude značit postoj druhé osoby. Lze díky tomu snadno ubližovat a znepříjemňovat život, jak na to psát nebudu pokud to myslíte doopravdy a neni to jen minutová zlost a jednání v afektu přijdete si na to sami. Jinak tím lze provádět téměř cokoliv přitáhnout si do života partnera partnerku, usmířit se s někym...

Vlastnosti figurek

Král- Oběť, stejné vlastnosti jako dáma.

Královna- hlavní aktér ten nejhlavnější herec s hlavní rolí, největší hybatelka věcí. Nejsilnější síla. Zpravidla to bude představovat vás.

Střelec- nějaká aktivní síla, která vás budto podporuje nebo vám v něčem brání od věže se liší svou akčností protože věž jenom je. Ale střelec značí něco se svojí vůlí něco nestálího.

Věž- znázorňuje překážku, jakousi ochranu vaší nebo někoho jiného, je to síla ale stojatá, je na vás jaký jí dáte charakter.

Kůň- Volný pohyb, pohyb bez překážek zároveň zákeřnost, nečekanost.

Pěšec-Univerzální figurka, která vděčně zastane vedlejší role a přesně to co jí určíte, a však nehodí se jako hlavní aktér.

Tak nějak jsem vypsala vlastnosti figurek, co znamenají sami o sobě v dalších příspěvcích se rozepíšu jak fungujou ve vztazích.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama