Dáma

26. září 2012 v 18:14 | heptagram |  Magie na šachovnici
Dáma, jak jsem už psala je hlavní aktér stvárňuje hlavní postavu. Vypíšu vám kombinace s různými figurkami. Berte že dámu znázorňujete vy jakožto pokud budete chtít ovlivnit situaci budete hlavními aktéry...
Dáma+Dáma= dvě strany mince
Dáma+Král= Partnerství,přátelsví.
Dáma+ král opačné barvy=nepřátelství nebo cizotu.
Dáma+věž= ochrana, překážka v nás samích třeba komplexi, fobie.
Dáma+ věž opačné barvy=překážka z vnějšku- dejme tomu, že si chci najít práci a chci mít víc peněz, ale ona práce neni. To je ta překážka neni práce. Chcete na někoho zaútočit věž je ta obrana která proti vašemu útoku stojí.
Dáma+ střelec= je to aktivní síla která je s vámi může značit vaše úsilí, aktivní překášky v podobě lidí... nebo ve vaší mysli vaše myšlenky. Vaše činy. Situace.
Dáma+střelec opačné barvy= aktivní síla proti vám, někdo na vás magicky útočí, činy ostatních, může znázornit třeba i situaci.
Dáma+Kůn= volná cesta, svoboda pohybu, jako v té hře kůň půže táhnout přes figurky stačí když bude volné cílové políčko. Nadhled. Na druhou stranu to může představovat nějakou sviňárnu ať z vaší strany nebo z té cizí.
Dáma+kůň opačné barvy= neočekávanost, skrytá pomoc, sviňárny, zákeřnost.


Cílem je postavit situace tak jak jsou popřípadě jak chceme aby byli nebo, bych to popsala jako zahrání divadla-figurky herci, šachovnice jeviště+rekvizity které doplní a vyjasní situace tím myslim kameny, byliny ale i různé obyčejné věci typu provázek, mince...
Pokud si to nedokážete představit v hlavě tak jsou tyto berličky nutné.

Zmíněné pomůcky jsou nutné jako rekvizity u herců pro lepší postavení děje.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama