Změna vnímání času

31. srpna 2012 v 21:19 | heptagram |  Vaše kouzla a rituály
Tímto kouzlem čas nezastavíte ani nějak neovlivníte jenom změníte své vnímání. Bude vám jenom připadat, že se čas vleče, ale nijak to neovlivní náš výkon. Ani okolí to nezaznamená. Ti zkušenější ať si to představí v hlavě ti méně zkušení to vytvoří fyzicky.

Je potřeba: Kus provázku, přesně nakreslenej pentagram v kruhu stojící na dvou cípech(narýsuju kruh spočtu obvod, jeho pětinu vezmu do kružítka a nanesu. Vzniklé body spojim). Může být i budík.

Jak na to: Provázek skroutíme do smyčky a dáme ho na cíp přestavující prostoAAr v hlavě si určíme jaký časový úsek spomalujeme, z budíku vindáme baterky a postavíme ho k provázku.
Představujeme si jak se čas plýží smyčkou a my pracujeme a až se čas vrátí do normálu máme hotovo. Budík nám pomůže s představou pomalosti. Ti zdatnější si tohle představí v hlavě.

Malá rada: nedělejte ve smyčce další smyčku a čas nenatahujte v nataženym úseku, životu nebezpečné to neni, ale pak vás to dostane do chaosu a únavy... a potrváto podle toho, jak moc jste si těch smyček nadělali už to mam vyzkoušený byla jsem týden úplně mimo. Další typ upravte si kouzlo podle toho, co máte doma a jak vám radí intuice obohaťte ho o Azaklínadlo třeba ,,Z MINUTY HODINY Z HODINY DEN."a pak to neřešte a jděte dělat :-D.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama