Magie, jak na to.

11. srpna 2012 v 23:02 | heptagram |  Magie
Magie neni nic složitého. Používáme jí takřka denně i když většinou nevědomě. Lidé mají tendence věci škatulkovat a dělit. Magii na nižší a vyšší, černou a bílou, magii živlů, měsíční magii... a nevim na co všechno. S tímto dělením já osobně nesouhlasím. Magie je jenom jedna a jenom člověk jí může použít k dobrým nebo zlým účelům, tak nebo onak. Narovinu také říkám, že magie nemá žádná omezení jen ty, co si sami vytvoříme. A je jen na nás jak jí použijem. Dále v magii doporučuju neškodit, protože se vám to vrátí v trojnásobné míře v nejméně vhodný okamžik, kdy už s tim nepočítáte. Pokud si chcete najít pomocí magie partnera/ partnerku, pracovní příležitost nebuďte konkrétní. Přesností, že chcete, aby vás miloval plácnu sousedovic "Karel" tak začnete ovlivňovat jeho myšlení a to nepřeje dobrému vztahu to samé u ostatních příkladů a platí to i u výroby amuletů.


Jak už napověděl nadpis moc vás teorijí trápit nebudu. Magie je o myšlenkách a představách. Myšlenkami ovládáte energii určujete jí, co má dělat v hlavě pomocí představy jí vidíte. A pomocí představy taky určujete výsledek svého snažení tohle platí obecně pro celou magii. Doporučuju vše hned neřešit magií, protože velice snadno se dá spadnout do kolotoče, že něco plácnete poté toho litujete. Použijete kouzlo zapomnění, to se vám vymkne, opět použijete magii, abyste zazáplatovali záplatu...Stačila by třeba jenom omluva nebo si někam sednout a probrat tu věc. Je to potom jako droga člověk si na snadné řešení navykne a neni snadné se z toho dostat. Je tak snadné jít po rovné cestě, ale nic tím nezískáte. Když to srovnam s Heraklem také dostal nabídku složitou cestu, ale poté vyzvednutí na Olymp a snadnou cestu, zahálku a slávu. Snažte se věci řešit vy sami fyzicky, protože zvládáním situací a své psychiky docílíte takto. A ač se mi možná vysmějete zrovna to vás posune dál. Tohle magií naučit nelze a jako bonus tímhle zesílíte. Viděla jsem to u rodičů a chtěla bych jim poděkovat, že mi před lety ukázali chybu, kterou jsem začala dělat. Rozváděli se a oba to řešili přes ezoteriky. Výklady karet, různé konstalace, kineziologie, obrázky... nebudu to rozvádět do podrobností nemusím říkat, že nikam nedošli. Ezoterici si protiřečili a oba chtěli, aby bylo po jeho/jí nemusim snad říkat, že se situace nehla ani o coul.


Mám pár rad které vychází z mé praxe: nepoužívejte pokud možno svou energii, ale berte si jí z okolí a astrálu hodně lidí tomu místu, co mám na mysli říká různě...Udržte v hlavě stálou a stejnou myšlenku... hypoteticky vzato kdyby jste chtěli změnit barvu omítky nemůžete si v prostřed vizualizace vzpomenout, že bude lepší tam přidat zelený puntíky a proužky dostane vás to opět na začátek vašeho snažení... energie bude poslouchat vaši vůli, ale nesmíte změnit myšlenku.


Je potřeba na to, co chcete způsobit hledět i zhlediska nepřímých následků. Chcete-li zvrhnout krabičku tak si pomocí myšlenky seženete energii. Prostě chtějte a představte si tok energie jak jde do vás.


Ano máte jí. A pak jí doporučuju zesílit představou. Původní stav si představte jako kouli velikosti tenisáku(v tomhle případě máte nekonečně možností místo míče si dosaďte co chcete) a v představách jí nechte stoupad a úměrně stim zvětšovat až budete spokojení. Máte jí ve své moci. Nasajte jí do sebe opět postačí představa.

Utvořte představu toho, jak padá krabička se všema okolnostma kolem...má stín tak snim počítejte ve své představě, schodí něco, vydá zvuk, jemně rozechvěje povrch atd. je třeba počítat i s okolim. V hlavě by se vám měl utvořit film na jehož začátku bude původní stav a na jeho konci cíl a mezi tim ten mezistav pádu. Dívejte se na to zrůzných úhlů stále dokola zaměřte se i na detaily. Neni to práce na jeden večer... chvíli potrvá než se vám něco takovýho začne dařit.


Berte to jako šablonu do, které je možné zasadit jiné účinkující. Chce to cvik. Snadnější je nepřímé působení na fyzický svět typu leze vám do pokoje neustále proti vůli sourozec, tak zahustěte a snižte energii tak nízko, jak to jde do největších negací. Instinktivně odejde. Pak si je opět pozvedněte na svou úroveň ty energie a vyvětrejte... je to snadnější. Magii jsem se učila sama a byla to dlouhá a trnitá cesta plná výmolů a spousta zkušeností založených na chybě... pokud nechcete dostat ty pomyslné tři kopance tak nikoho nemanipulujte. Jde to, ale bezpečnější je změnit energii místa a atmosféru situace... neni to snažší a ani zcela spolehlivé, ale tomu člověku dáte volbu a tím pádem jím nemanipulujete. A když už se dostanete do situace kdy mu do té hlavy vlíst je nutné promyslete si jesti někomu uškodíte. Vycházím z vlastní zkušenosti a ujišťuju vás že jsem dostala dost kopanců než mi došlo kde je chyba. :-D


Pokud si nevíte rady v představách protože neznáte fakta, tak použijte symboly. Bylo mi třináct, když jsme měli nudnou hudební výchovu. Ve starý televizi běžel dokument o hudebníhovy. Nebyl slyšet a učitelka vyhrožovala zkoušením... nudila jsem se a ten film mě nebavil. Rozhodla jsem se zničit televizi. Nevim, jak funguje, ale představa potrhaných drátů a zkratů a známého zrnění mi dopomohli že do deseti vteřin zrnila a blikal obraz a kazeta nefungovala ani po přetočení do míst kde normálně šla. A celkově Tv byla na odpis.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama