Elementálové

8. srpna 2012 v 0:41 | heptagram |  Elementálové
Jsou bytosti spojené s elementy a vládnoucí schopnostmi svůj element ovládnout. Mají ego i když malé, ale bezmezné lásky a náklonosti se u nich nedočkáte. Musíte se o ni zasloužit tedy sekat dobrotu v přírodě... uklidit odpatky na nějakém místě když se chystáte sekat zahradu vyslat myšlenku,, budu sekat"
Každý živel má bytosti ,které jej ovládají.


Vzduch-sylfy, víly, duchové vzdušného živlu a mnoho dalších jemnohmotných bytostí
Oheň- salamandři, draci, duchové ohně...
Země- trpaslíci, elfové, dryády, trollové, víly květin a rostlin, stromoví duchové...
Voda-rusalky, mořské panny, nymfy, vodní duchy...


Nemá cenu se dohadovat o podobě těchto bytostí ukazují se, tak aby to pro člověka nebyl velký šok-berou na sebe podobu zvířat nebo takovou v jakou ten člověk věří. Elementálové nejsou bytosti přes kopírák o kterých se nedá říct jednoznačně, že jsou hloupí nebo chytří, hodní nebo zlomyslní. To záleží na každém jedinci jaký je někteří jsou inteligentnější než jiní a různé charaktery. Zatímco někteří budou jen přihlížet, jak rozkopáváte nádhernou houbu, olamujete větve, jiní vám to všechno vrátí i s úroky. Neublíží vám, jen provedou nějakou škodolidolibost.

S jistotou mohu prohlásit že v člověku se potkává všech pět elementů. Nemyslim to jen na fyzické rovině živly se vnás projevují jako emoce. Pokud budeme schopní ovládnout své emoce budeme schopní ovládnout i živly.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama